„Revoluční“ investiční plán. Akorát že vůbec
Vedení města s velkou pompou představilo investiční plán města do roku 2026. Zaujmout čtenáře má zejména horentní suma 10 miliard korun a lákadla typu aquapark. Zdání ale klame. Tady pár poznámek. 1. Už včera bylo pozdě – investiční plán slibovala zejména ODS hned po volbách, a to po kampani, ve které se hejtman a jeho „tým“ tvářil, že má
Každý člen zastupitelstva má svůj mandát vykonávat svědomitě, v zájmu města a jeho občanů. Konkrétně pak tento závazek uvedený v zákoně o obcích naplňuje účastí na jednání zastupitelstva, diskusními příspěvky k projednávaným bodů, tlumočením názorů občanů – svých voličů, se kterými se jistě setkává – k jednotlivým bodům programu, předkládáním návrhů na usnesení k nim a hlasováním o nich. Tedy – mělo by to tak být, ale bohužel často není.
Dnes jsme se stali svědky neuvěřitelné nehoráznosti, když jsme ráno zjistili, že ODS přelepila naše plakáty na náměstí svými!