comparación entre omeprazol y esomeprazol €69.37

PROČ JE NÁŠ PROGRAM DŮVĚRYHODNÝ?

Protože ho reprezentují důvěryhodní lidé a potvrzují naše dosavadní činy.

Co máme za sebou? Nejen poslední roky v opozici, ale i úspěšné čtyři roky vedení města před nástupem ANO a současné radniční koalice. Co jsme za sebou tehdy zanechali? Tady krátké shrnutí.

OTEVŘENÉ MĚSTO – Udělali jsme z Budějovic tehdy nejotevřenější krajské město, což potvrdila i řada ocenění. Co to ale znamená? Třeba zveřejňování smluv ještě dávno před vznikem registru smluv, rozklikávací rozpočet, transparentní zadávání veřejných zakázek.

KVALITNÍ ARCHITEKTURA A VEŘEJNÝ PROSTOR – Uspořádali jsme několik architektonických soutěží, například Park Čtyři Dvory je v republikovém měřítku neuvěřitelný příběh. Ze zdevastovaného areálu tankových kasáren se během čtyř let díky architektonické soutěži stalo vynikající místo volný čas pro všechny Budějčáky. Od náctiletých až po seniory. Z nuly, spíše dokonce z mínusu, až „na sto“ to trvalo necelé čtyři roky. Z toho máme ohromnou radost.

PREFERENCE MHD – Prosadili jsme preferenci MHD na Lidické, která je jasným důkazem, že to jde a že z tohoto řešení mají užitek nejenom lidé v trolejbusech a busech, ale i řidiči osobních aut.

NOVÉ SILNICE A CYKLOSTEZKY – Zanádražní komunikaci jsme předali těsně před dokončením. V letošním roce se také otevřela propojka mezi Vltavou a Májem, na jejíž přípravě jsme pracovali léta. Za naší vlády na radnicie se postavilo nejvíce kilometrů cyklostezek, chodníku a silnic – víc než 60 kilometrů!

STOP HAZARDU – Vyhnali jsme hazard z města! V opozici jsme následně bránili jeho pomalému návratu do města. Upozorňovali jsme radnici i na vznik černých heren. Hazard se do Budějovic nesmí vrátit.

SÍDLIŠTĚ – Upravila se sídliště, kde se obnovila zeleň a zároveň přibyla parkovací místa, na Máji jsme k poklidnému soužití přispěli zavedením asistentů prevence kriminality, kteří znají místní lidi a „vědí, jak na ně“.

Vznikla také řada nových kulturních akcí. Rozšířily se mateřské školy o 300 míst a jesle o 40 míst, vznikla potřebná lůžka pro seniory nemocné Alzheimerem… No, je toho ještě spousta. Jsme zvědaví, čím se před volbami pochlubí současná radniční koalice. Z opozičních lavic vidíme, že ten seznam bude podstatně kratší. Ale to už zvažte sami 🙂

Díky za Vaši podporu!

KOALIČNÍ SMLOUVA 2018-2022

V komunálních volbách v říjnu 2018 jste nám dali důveru, abychom se podíleli na vedení města. S 16,44 % hlasů9 zastupiteli jsme se stali druhou nejsilnější politickou silou ve městě. Proto jsme se ihned po volbách zapojili do vyjednávání, na jehož konci se nám podařilo společně s dalšími 5 subjekty sestavit silné a stabilní vedení města. Z čeho máme ale největší radost, je prosazení velké části našeho programu do společné koaliční smlouvy. V následujících měsících a letech budeme společně s koaličními partnery usilovně pracovat na prosazení tohoto programu.

KOALIČNÍ SMLOUVA: www.obcaneprobudejovice.cz/volby-2018/hopb-dohledne-na-rozvoj-mesta-kulturu-a-verejny-prostor