nexium fuera de etiqueta €85.91

28 let, grafik, člen rady HOPB

Absolvent Fakulty architektury ČVUT v Praze (2019) a Západočeské univerzity v Plzni (2022). Nyní zaměstnán jako grafik na marketingovém oddělení společnosti DEK, a.s.

Od roku 2020 je po boku Lukáše Bajta aktivním členem spolku CykloBudějovice. Věnuje se dopravě v Českých Budějovicích a prosazuje řešení, která zohledňují principy udržitelné mobility. Usiluje také o odstraňování nelegálních billboardů z veřejného prostoru.

V roce 2021 uspěl se svým projektem Lavičky nad vodou v participativním rozpočtu města. Lavičky byly zrealizovány a jsou umístěny u Biskupské zahrady na soutoku Vltavy a Malše, kde svému účelu trvale slouží. Usiluje také o odstraňování nelegálních billboardů z veřejného prostoru.

„Narodil jsem se v Českých Budějovicích a k tomuto městu mám silný vztah. Již dlouho se zajímám o jeho historii, současnost i budoucnost. Svůj volný čas dlouhodobě věnuji jeho dalšímu poznání, pochopení problémů, příležitostí a krás. Budějovice mají obrovský potenciál, který je však dlouhodobě nevyužíván. Plánovat a rozvíjet město musíme na základě dat a dlouhodobé vize.“