puedo tomar nexium para siempre €46.07

Volby jsou klíč ke změnám. Tak jej používejme!

Pojmenovali po něm ulici – najdete ji v areálu Budějovického Budvaru, se kterým Jiří Boček spojil celý svůj profesní život. Prošel si jím od píky až k ředitelské pozici, ve které tento budějovický klenot modernizoval, rozšířil, ještě více proslavil a svým nástupcům předal v dobré ekonomické kondici.

„Jako rodilý a hrdý Budějovičák, který se značkou Budweiser Budvar procestoval svět a přispěl jejím šířením ke známosti Budějovic ve světě, musím říci, že mám rád na našem městě všechno. Svébytné Budějovičáky, krajinu kolem, historii i současnost města, kulturní a řemeslné tradice. Naše město se mění po staletí a neustále. Asi bychom chtěli zlepšit vše k tomu nejlepšímu, co je možné, a to co nejrychleji. Ale to nelze ani v našich osobních životech. Přesto bych si přál méně smogu z dopravy, více zeleně, čistší a upravenější město, zlepšení vztahů města s podniky a podnikateli.“

Za nutné také považuje vyřešit dlouhodobou energetickou koncepci města a šetrnější likvidaci odpadů s ohledem na životní prostředí. Dlouhodobě podporuje Občany pro Budějovice. „Za osm let své existence toto hnutí přineslo do budějovické komunální politiky slušnost, poctivost a otevřenost. Hodnoty, které jsou mi hodně blízké. Ještě důležitější je, že tyto hodnoty naplňují, přestože jejich volební lídr, Juraj Thoma, byl vržen do zdlouhavého víru trestně-právního řízení svými politickými konkurenty či bývalými politickými souputníky. Volit je naše výsostné právo a máme je využívat. V demokracii je to klíč ke změnám. Tak jej používejme!