el efecto de la famotidina esomeprazol y ezetimiba en la absorción de levotiroxina €126.61

41 let, šéftrenér mládeže VK Jihostroj, člen sportovní komise rady města

📧 vzsony4@gmail.com

Vystudoval Střední průmyslovou školu v Příbrami, obor Management ve strojírenství. Při studiu FTVS v Praze působil jeden rok jako učitel tělesné výchovy na 1. základní škole v Příbrami.

Volejbal začal hrát za oddíl VO Vavex Příbram. S oddílem získal v kategorii kadetů 3 mistrovské tituly a v kategorii juniorů 1 mistrovský titul. Byl členem reprezentačního družstva kadetů a juniorů. S reprezentačním výběrem do 17 let získal bronzovou medaili na univerziádě v Moskvě 1998, a na ME 1999 v Polském Gdaňsku. Po přechodu do seniorské kategorie získal v roce 2001 bronzovou medaili s týmem VO Vavex Příbram v české nejvyšší soutěži.

Po přestupu do VK Jihostroj České Budějovice získal během pěti let 1 bronzovou medaili a 3 zlaté medaile v řadě (2006 – 2009). V roce 2007 byl členem seniorského reprezentačního výběru. V sezónách 2007/08 a 2008/09 byl účastníkem Ligy mistrů s klubem VK Jihostroj České Budějovice. V sezóně 2009/2010 působil ve francouzském klubu Nancy Volley. Po návratu do České Republiky získal další bronzovou medaili s týmem VO Příbram (2011/2012).

Od roku 2012 působí jako šéftrenér mládeže u VK České Budějovice. Působí jako trenér družstev kadetů, juniorů, žáků (5. a 6. třída). Vede 32-členný trenérský sbor VK České Budějovice. Od roku 2013 je jedním z členů vedení prvoligového VK EGE a od roku 2018 jeho hlavním trenérem. (VK EGE České Budějovice je rezervou extraligového Jihostroje). V roce 2014 získal status certifikovaný trenér (osvědčení poskytované Českým volejbalovým svazem, zařazující trenéra do elitní skupiny volejbalových trenérů).

Je ženatý a v roce 2011 přibyl do rodiny syn Jakub a v roce 2017 dcera Kristýnka. Mezi jeho zájmy patří řada sportů, například tenis, lyžování, horská turistika. Dále rád cestuje a čte sci-fi romány.

„Mým cílem a důvodem spolupráce s Občany pro Budějovice je nalezení a vytvoření optimálního systému financování sportu a to hlavně mládežnického. Chtěl bych, aby měla sportovní mládež přístup ke kvalitnímu sportovnímu vyžití s rozumnou mírou finanční spoluúčasti. Je zájmem státu, kraje, města i všech rodičů, aby v Českých Budějovicích fungoval stabilní a dlouhodobě udržitelný systém financování sportu. V pedagogickém (tréninkovém) procesu jsou klíčoví vždy kvalitní lidé, a proto nalezněme dlouhodobý způsob financování hlavně jich. Další oblastí, kterou je v Českých Budějovicích třeba řešit, je sportovní infrastruktura, která je dnes již jednoznačně nedostatečná svojí kvalitou i kvantitou.“

 

OSOBNÍ STRÁNKY: www.zachvolley.cz

 

Co máte na Budějovicích rád, jsou podle Vás něčím jedinečné?
České Budějovice jsou bezpochyby hlavně příjemným místem k životu, jsou akorát veliké (ani velké ani malé), s veškerou infrastrukturou, kterou člověk k životu potřebuje. Kulturní život je zde opravdu pestrý a v posledních letech to vypadá, že v Českých Budějovicích je to přes léto jeden velký koncert a lidé si to opravdu moc užívají. Dalším unikátním prvkem jsou řeky, ty jsou pro město velkým potenciálem a naštěstí se v poslední době pomalu dostávají do popředí. Jediným zásadním problémem je zastaralost sportovní infrastruktury.

Co byste si nejvíce přál v Budějovicích změnit?
Přístup vedení města k větším infrastrukturním projektům a vůbec k rozvoji města, protože za posledních 10 let se ve městě nerealizoval jediný větší infrastrukturní projekt (kulturní či sportovní). Díky Občanům pro Budějovice se to teď ale změnilo.

Proč jste se rozhodl kandidovat za HOPB?
Je to hnutí, které vzešlo od místních lidí, a tak zná opravdové problémy města včetně těch na první pohled nezřetelných. Proto věřím, že HOPB je správnou volbou pro občany Českých Budějovic.

Jaká změna za volební období 2018-2022 Vám udělala největší radost?
Mně osobně asi mola na řece, a i když jsem sportovně založen, tak je to kulturní vyžití v Českých Budějovicích od cca května do září, to je opravdu unikátní, a to dokonce v rámci České Republiky.

Jak si představujete Budějovice v roce 2030?
S aquparkem, s novou sportovní halou, s několika novými nebo minimálně rekonstruovanými tělocvičnami. Dále si představuji město s daleko menším dopravním zatížením a s dostatkem školek a s vyspělejšími základními školami, respektujícími dobu, ve které se nacházíme.