precio de nexium en Estados Unidos €97.87

48 let, podnikatel

Narodil se a vyrostl v Budějovicích. Po základní škole vystudoval Střední ekonomickou školu (obchodní akademii) na Husově třídě. Poté začal pracovat nejprve v městské turistické informační kanceláři, následně jako vedoucí hotelové recepce a posléze jako prodejce zdravotnické techniky. Posledních patnáct let se zabývá mezinárodním obchodem s potravinami a nápoji. Bydlí v širším centru města a se ženou vychovává tři malé syny.

Domluví se plynně anglicky a německy, rád rekreačně sportuje, baví ho cestování a vědomostní soutěže.

 

Co máte na Budějovicích rád, jsou podle Vás něčím jedinečné?
Inspirativní, k obyvatelům přívětivé město. Historické město na soutoku dvou řek s dvěma významnými pivovary.

Co byste si nejvíce přál v Budějovicích změnit?
Líbilo by se mi město zelenější, s lepším prostředím pro pěší a cyklisty. Přívětivější k mladým lidem a dětem a s více příležitostmi pro amatérské sportovce.

Proč jste se rozhodl kandidovat za HOPB?
Rád bych přispěl k lepšímu rozvoji krásného města, v kterém jsem se narodil a vyrostl a byl bych velice rád, aby bylo i báječným domovem mých dětí.

Jaká změna za uplynulé čtyři roky Vám udělala největší radost?
Lepší využití vodních ploch na Malši a Vltavě, pestřejší nabídka kulturních zážitků a příjemnější prostředí pro obyvatele.

Jak si představujete Budějovice v roce 2030?
Město prosté transitní dopravy, s dobudovanou sítí cyklostezek pro dojíždění do práce/školy i pro volný čas. Město s větší nabídkou kulturních a sportovních zážitků. Ideálně již s opraveným DK Slavie, novou Sportovní halou, novou budovou Jihočeského divadla atd. Myslím, že je velká škoda, že město nic opravdu významného za posledních 30 let nepostavilo.