nexium comprimidos 40 mg €94.65
Dostupné nájemní bydlení a zároveň architektonicky kvalitní bytová výstavba. To slibuje městský projekt Bytový dům 4 Dvory, který by měl až 180 bytů, samozřejmě s vlastním parkováním a kvalitním veřejným prostorem se zelení. Projekt by se měl stát vzorem, jak by měla vypadat další bytová výstavba nově vznikajícího centra levobřežní části Českých Budějovic na místě bývalého vojenského cvičiště (viz urbanistická studie na přiloženém obrázku).
Město pro plánovanou výstavbu vyčlenilo čtyři parcely mezi hokejovým stadionem a parkem 4 Dvory přiléhající k ulici E. Rošického. Cílem je vytvořit architektonicky kvalitní blok městské zástavby, jehož základem budou víceúčelové domy s byty i s nabídkou komerčních prostor.
Část bytů bude plnit sociální podpůrnou funkci, ale ve většině budou běžné nájmy, soutěžené jako u ostatních městských bytů podle nejvyšší nabídky nájmu.
Projekt město vybralo v architektonické soutěži, které se zúčastnilo více jak 30 ateliérů z celé republiky. Zpracovatel vítězného návrhu nyní připravuje projektovou dokumentaci. Se samotnou výstavbou by se mělo začít v roce 2023. 
Město zároveň připravuje rozšíření přiléhajícího Parku 4 Dvory