21 let, podnikatel

Vystudoval střední školu EDUCAnet (2016), nějakou dobu žil v zahraničí, v Irsku a Anglii. Nyní se jako živnostník živí fotografováním a marketingem. V dospívání ho velmi ovlivnil skauting a Budějovický Majáles.

„Od roku 2011 jsem členem 11. oddílu vodních skautů Bárka, kde aktuálně vedu děti ve věku prvního stupně základní školy. Mimo oddíl působím taktéž jako ředitel právě vznikajícího Skautského institutu v Českých Budějovicích. Podílím se také na Budějovickém Majálesu, kde jsem dlouho působil v užším týmu organizátorů, ale doteď festivalu rád pomáhám, kde to jen jde.

Kromě toho Tomáš působí na národních a mezinárodních skautských akcích, například jako šéf komunikace na právě proběhnuvším Středoevropském Jamboree (setkání skautů) v Maďarsku nebo jako tiskový mluvčí Obroku (skautského festivalu).

Chci se podílet na veřejném dění a snažit se pomoci společnosti, stejně jako to dělám ve skautském oddíle. Přijde mi, že České Budějovice mají velký potenciál a stačí ho jen uchopit a správně využít. Občané pro Budějovice jsou strana, která je na rozdíl od ostatních stran plná lidí, kteří to myslí upřímně, lidé, kterým věřím, že mají jasný cíl a chtějí z Budějc udělat ještě lepší místo pro život.“

Mezi Tomášovy koníčky patří horolezectví, letectví (vlastní pilotní průkaz) a také dobrá hudba.