estabilidad de la suspensión nexium €108.04

51 let, mediátorka podpory zdraví při Státním zdravotním ústavu

V letech 1985-1999 pracovala jako dělnice ve Sfinxu, poté se začala věnovat sociální práci a vzdělávací činnosti. Působila jako pedagogická asistentka na Církevní základní škole v Rudolfovské ulici (2003-2007) a Základní škole Máj I (2011-2018) nebo sociální pracovnice v charitním nízkoprahovém zařízení pro mládež (2018-2019).

V současnosti pracuje jako mediátorka podpory zdraví pro Státní zdravotní ústav v rámci projektu Efektivní podpora zdraví osob ohrožených chudobou a sociálním vyloučením.

 

Co máte na Budějovicích ráda, jsou podle Vás něčím jedinečné?
Je to můj domov, kde jsem se narodila a doposud žiji, jsou jedinečné svou architekturou, náměstím a atmosférou. Prostě Budějovice miluji a jinde bych už žít neuměla.

Co byste si nejvíce přála v Budějovicích změnit?
Hlavně bych začala podporovat bytovou výstavbu pro mladé rodiny a matky samoživitelky.

Proč jste se rozhodla kandidovat za HOPB?
Protože jedině aktivním přístupem k občanskému soužití může člověk dosáhnout změny pro sebe, svou rodinu i komunitu. A změna je zároveň klíčové téma a poslání v tom, co dělám.

Jaká změna za uplynulé čtyři roky Vám udělala největší radost?
Největší radost mi udělalo, že Budějovice po covidové vlně znovu ožily, nejen kulturně (rekonstrukce náplavky, setkávání lidí na různých místech, venkovní kavárny…)

Jak si představujete Budějovice v roce 2030?
Město se spokojenými občany.