nexium nґr grávido €51.61

55 let, referentka

Vystudovala střední ekonomickou školu, v roce 2019 jsem ještě zvýšila kvalifikaci na Vysoké škole technické a ekonomické v Českých Budějovicích. Během své kariéry pracovala například v Jihočeském muzeu jako správce etnografických sbírek, jako účetní, asistent a dnes působí jako kontrolor regionálního odboru Státního zemědělského intervenčního fondu. Je rovněž členkou komise pro kulturu a cestovní ruchu Rady Jihočeského kraje.

Mezi její koníčky patří kultura, vnouče, četba, myslivost a turistika.

 

Co máte na Budějovicích ráda, jsou podle Vás něčím jedinečné?
Mám je ráda;  jedinečnost vidím určitě v jejich poloze – historické město na soutoku řek, rovina s jedinečným náměstím, Šumava na dohled.

Co byste si nejvíce přála v Budějovicích změnit?
Českým Budějovicím bych přála nějakou opravdu významnou originální stavbu, nějaký šperk „s přesahem“ pro další generace – např. divadlo, galerii, koncertní síň … vlastně jakoukoli jedinečnou stavbu…

Proč jste se rozhodla kandidovat za HOPB?
Líbí se mi, že HOPB pracuje nezávisle na celostátní politice, spojuje práci zkušených politiků s novými lidmi.

Jaká změna za uplynulé čtyři roky Vám udělala největší radost?
S radostí pozoruji, jak se ve městě otvírají nové prostory – např. přístupy k vodě, pláže na Vltavě, zrušená zábradlí na Malši… zároveň nové kavárny…, ale nejvíc potěšená jsem z obyvatel Český Budějovic, že po dvouleté covidové odmlce si to ve městě opravdu „užívají“. 

 Jak si představujete Budějovice v roce 2030?
Že ČB zůstanou a ještě se více zviditelní jako město kultury, že ČB budou „přívětivé“ ke všem generacím. Jako univerzitní město, kde mladí chtějí pokračovat v práci a založit rodiny. A aby v Českých Budějovicích chtěl žít každý (J.C.).