tomó demasiado nexium €6.76

23 let, student

V roce 2018 maturoval na Gymnázium Jana Valeriána Jirsíka, v roce 2021 zakončil bakalářské studium na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy v oboru Politologie a veřejná politika. V roce 2022 dokončil konzervatoř v oboru Ladění pian. Momentálně pokračuje ve studiu magisterských oborů Etnologie a kulturní antropologie na FF UK a Politologie na FSV UK. Kromě toho je aktivním členem Jihočeského souboru písní a tanců Úsvit, multiinstrumentalistou a také výrobcem dud.

„Mám velice rád České Budějovice, jako město mi dalo spoustu příležitostí a teď je na čase, abych mu to vrátil. Myslím si, že mám spoustu zajímavých nápadů, jak město zlepšit a oživit. Nejsem lhostejný a nezavírám oči před veřejným děním. Hnutí Občané pro Budějovice je strana složená z lidí, kteří rozumí místním problémům a podmínkám. Jsou nejblíže místním lidem a s takovými lidmi já chci spolupracovat.“

 

Co máte na Budějovicích rád, jsou podle Vás něčím jedinečné?
České Budějovice jsou mě místem, kde se prostě cítím doma. Je to pocit jistoty, známosti a sebeurčení. Jedinečnost Českých Budějovic se skrývá v přátelské atmosféře a pozitivní energii, kterou místní lidé vytvářejí.

Co byste si nejvíce přál v Budějovicích změnit?
Chtěl bych, aby se v Budějovicích dbalo na veřejný prostor a to i v periferiích.

Proč jste se rozhodl kandidovat za HOPB?
Podrobně sleduji práci Občanů pro Budějovice během několika posledních let, věřím ve změny, které provádějí, a chci být součástí těchto změn.

Jaká změna za uplynulé čtyři roky Vám udělala největší radost?
Rekonstrukce parku Dukelská.

Jak si představujete Budějovice v roce 2030?
V roce 2030 si Budějovice představuji jako město s ještě větší zelení ve městě, minimálně stejným zájmem o občany jako doteď a možná ještě větší participací a otevřeností radnice k občanům, ale i občanů k radnici.