reacciones adversas a nexium €133.37

27 let, ekonom

V roce 2020 absolvoval Fakultu podnikohospodářskou Vysoké školy ekonomické v Praze, obor Management a Retail Business. Již během vysoké školy získával praktické zkušenosti (2016-2018 Key Account Manager Trainee pro Henkel Česká republika, 2018-2019 Sales support pro Mondelēz International), pro zlepšení jazykových dovedností také absolvoval několik pracovních pobytů v USA v rámci programu Work&Travel.

Od dokončení studií pracuje pro společnost Bosch International jako logistic planner pro závod ve Waiblingenu, což zahrnuje aktivní vyjednávání se zákazníky po celém světě, plánování výroby, organizaci speciálních přeprav, analýzu dat, přípravu projektů a jejich prezentace. Od listopadu 2022 přestupuje do společnosti KeyTec na pozici manažera pro klíčové zákazníky.

Je několikanásobným mistrem České republiky v karate a bývalým reprezentantem ČR. Také je držitelem Zlaté ceny vévody z Edinburghu.

 

Co máte na Budějovicích rád, jsou podle Vás něčím jedinečné?
Úžasné město s velkým potenciálem. Ani velké, ani malé. Prostě tak akorát. Pyšnit se můžeme naší historií, naším tekutým zlatem, kvalitou života a kulturními akcemi, které nám určitě nejedno město závidí.

Co byste si nejvíce přál v Budějovicích změnit?
Mezi nejpalčivější témata, kterým bych se rád věnoval v budoucnu, je doprava a veřejný prostor.

Proč jste se rozhodl kandidovat za HOPB?
Již při studiích na v Praze jsem sledoval profil HOPB na internetu. Díky němu jsem věděl, co se ve městě děje. Názorově mi hnutí bylo velmi blízké a vždy jsem se chtěl zapojit. Po návratu ze studií nebyla jiná možnost než se zapojit do veřejného dění právě s HOPB.

Jaká změna za uplynulé čtyři roky Vám udělala největší radost?
Velmi oceňuji oživení veřejného prostoru, ať už jsou to mola na řekách, rekonstrukce parku Dukelská nebo květiny v centru.

Jak si představujete Budějovice v roce 2030?
Krásné kulturní město s vyřešenou dopravní infrastrukturou, kde se skvěle žije mladým i starším.