nexium sucralfato juntos €147.40

57 let, policista, člen územní komise rady města

📧 jardahavlicek@tiscali.cz

Již 25 let působí u Policie ČR a není mu lhostejné jeho okolí. I proto v Kněžských Dvorech, kde žije, založil spolek Kecenická iniciativa, jehož je předsedou. Také je členem územní komise rady města a její místní části č. 7 (Nemanice, Kněžské Dvory, Husova kolonie, Nové Vráto). Vzájemná komunikace a spolupráce s Občany pro Budějovice s Kecenickými vyústila v kandidaturu pana Havlíčka za naše hnutí v nadcházejících komunálních volbách.

„Jedním z hlavních bodů programu Občanů pro Budějovice je rozčlenění města do menších samosprávných celků, aby se občané jednotlivých částí mohli v daleko větší míře podílet na rozhodování o místech, kde žijí. Potvrdilo se mi, že je spousta lidí, kterým vadí, že je o nich rozhodováno, aniž by s nimi bylo hovořeno. Jsou pouze tři krajská města v republice, které členění nemají (České Budějovice, Olomouc a Hradec Králové). Pokusím se práci pro rozvoj a zlepšení života zejména v Kněžských Dvorech posunout na vyšší úroveň.“

Jaroslav Havlíček je mimo jiné také dlouholetým trenérem mládeže FK Borek, kromě fotbalu patří mezi jeho zájmy i tenis, četba a také chalupa.