protonix funciona como nexium €103.15

42 let, manažerka

V Českých Budějovicích se narodila a po letech strávených v zahraničí a nabírání zkušeností a profesní kariéry v komerční sféře, se vrátila tam, kde se cítí doma. Do Českých Budějovic a ke kultuře.

Absolventka katedry produkce divadelní fakulty AMU v Praze. V letech 2004 – 2012 byla zaměstnaná v Jihočeském divadle. Po mateřské dovolené pracovala 5 let jako provozní ředitelka úspěšné společnosti působící po celé ČR. Od ledna 2022 je, jako projektová manažerka, součástí týmu Budějovice 2028, který byl založen za účelem přípravy kandidatury města České Budějovice na Evropské hlavní město kultury 2028.

 

Co máte na Budějovicích ráda, jsou podle Vás něčím jedinečné? 
Budějovice jsou jedinečné svou polohou. Jsou pro mě bezpečným místem uprostřed Evropy, ve kterém vidím vyrůstat své děti. Jsou obklopené přírodou. Jsou jedinečné svou historií i potenciálem, který v tomto městě dřímá. Mám ráda lidi, kteří tu žijí i jejich chuť Budějovice kultivovat, líbí se mi budějovický patriotismus.

Co byste si nejvíce přála v Budějovicích změnit? 
Přála bych si změnu ve vnímání Budějovic. Přála bych si, aby byli lidé hrdí na své město, aby měli vždy důvod, proč se do Budějovic vracet. Aby měli touhu ukazovat Budějovice světu a aby bylo co ukazovat.

Proč jste se rozhodla kandidovat za HOPB? 
Za Občany pro Budějovice kandiduji opakovaně od jejich založení. Je to hnutí, kterému jde v první řadě o kvalitní rozvoj města, hnutí, které tvrdě pracuje a pouští se do projektů, které vyžadují veliké úsilí. Věřím lidem v HOPB, důvěřuji jejich lidskosti a obětavosti.

Jaká změna za uplynulé čtyři roky Vám udělala největší radost?
Mám radost z toho, že Budějovice konečně mají kulturní strategii. A ještě větší radostí je pro mě rozhodnutí města kandidovat na titul Evropské hlavní město kultury 2028. Je to jedinečná příležitost pro kulturní i ekonomický rozvoj města, příležitost pro kultivaci a péči o město samotné na mnoha úrovních (rozvíjení mezinárodní spolupráce, participace občanů, zlepšení kulturní infrastruktury ve městě, péče o veřejný prostor, vzdělávání …). A je to prostě velká šance na změnu k lepšímu, kterou si Budějovice opravdu zaslouží.

Jak si představujete Budějovice v roce 2030? 
Představuji si Budějovice sebevědomé a silné. Budějovice, které stojí na pevných základech, které tvrdou prací rozvinuly svůj potenciál a které jsou schopné pružně reagovat na změny, které současný svět přináší. Představuji si Budějovice jako město, které pečuje o své obyvatele, a představuji si jeho obyvatele, kteří pečují o své město – s hrdostí a lehkou samozřejmostí.